Naxçıvan KOBİM tərəfindən "İnsan Resursları " adlı təlim keçirilib.
Naxçıvan KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən KOB subyektləri üçün maarifləndirici təlimlərin təşkili davam edir. Oktyabrın 20 - də Naxçıvan KOBİM-in təşkilatçılığı ilə Naxçıvan Biznes Mərkəzində sahibkarlar üçün Zəhra Bağırova tərəfindən " İnsan Resursları " adlı təlim keçirilib. 23 nəfər KOB subyektinin iştirak etdiyi təlimdə Naxçıvan KOBİM-in eksperti tərəfindən İnsan resurslarının təşkilatlanması; İnsan resurslarının planlanması ; İşə qəbul və seçim mərhələləri ; Adaptasiya sisteminin qurulması ; Xidməti fəaliyyətin (performansın) idarə edilməsi ; Təlim və inkişaf sisteminin qurulması haqqında ətraflı məlumat verilib . Eyni zamanda iştirakçılarla mövzu ətrafında müzakirələr aparılıb, onları maraqlandıran suallar cavablandırılıb. Təlimin sonunda həmçinin iştirakçıların hər birinə təlimdə iştirak etdiyi üçün sertifikat da təqdim edilib .